Search by Page (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (28 entries)

en: Title
is: Titill

en: Pages
is: Síður

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: new
is: nýtt

en: Search
is: Leit

en: default
is: sjálfgefið

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: General settings
is: Almennar stillingar

en: Core
is: Kjarni

en: Path
is: Slóð

en: results
is: niðurstöður

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Search for
is: Leita eftir

en: Paths
is: Slóðir

en: User
is: Notandi

en: Never
is: Aldrei

en: Nodes
is: Nóður

en: Users
is: Notendur

en: access denied
is: Aðgangur bannaður

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Search results
is: Leitarniðurstöður

en: Your search yielded no results
is: Leitin skilaði engum niðurstöðum

en: Languages
is: Tungumál

en: 1 week
is: 1 vika
