Search by Page (7.x-1.2) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: new
jv: anyar

en: Search
jv: Goléki

en: default
jv: gawan

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: General settings
jv: Sétingan umum

en: Core
jv: Inti

en: results
jv: kasil

en: User
jv: Panganggo

en: Never
jv: Ora tahu

en: Nodes
jv: Node

en: Users
jv: Panganggo

en: access denied
jv: aksés ditolak

en: Search results
jv: Kasilé golékan

en: Your search yielded no results
jv: Panggolékan Sampéyan ora ana kasilé

en: Please enter some keywords.
jv: Mānggā isénānā keyword.

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Number of items to index per cron run
jv: Jumlah item kanggo pangindekan per njalanaké cron
