Search by Page (7.x-1.2) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ky: Конфигурацияны сактоо

en: delete
ky: өчүр

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Search
ky: Издөө

en: edit
ky: түзөт

en: Languages
ky: Тилдер
