Search by Page (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (35 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: new
lt: naujas

en: Search
lt: Paieška

en: default
lt: įprasta

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Core
lt: Branduolys

en: Path
lt: Kelias

en: results
lt: rezultatai

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Paths
lt: Keliai

en: User
lt: Narys

en: Never
lt: Niekada

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Nodes
lt: Mazgai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Users
lt: Nariai

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti.

en: Languages
lt: Kalbos

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: not found
lt: nerasta

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: URL path
lt: URL kelias
