Search by Page (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: new
lv: jauns

en: Search
lv: Meklēt

en: default
lv: noklusējums

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Core
lv: Kodols

en: Path
lv: Ceļš

en: results
lv: rezultāti

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: User
lv: Lietotājs

en: Never
lv: Nekad

en: Role ID
lv: Lomas ID

en: Nodes
lv: Mezgli

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Users
lv: Lietotāji

en: access denied
lv: pieeja liegta

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Languages
lv: Valodas

en: 1 second
lv: 1 sekunde

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: Number of items to index per cron run
lv: Vienumus skaits ko indeksēt cron procesa laikā
