Search by Page (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: new
mr: नवीन

en: Search
mr: शोध

en: default
mr: मुलभूत

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: General settings
mr: सामान्य संरचना

en: Core
mr: मूळ

en: Path
mr: रस्ता

en: results
mr: परिणाम

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Search for
mr: च्या साठी शोधा

en: User
mr: सदस्य

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: Search results
mr: शोध परिणाम

en: Your search yielded no results
mr: तुमच्या शोधातून कसलेच निष्पण्ण झाले नाही.

en: Please enter some keywords.
mr: कृपया शोधण्यासाठी शब्द लिहा

en: Languages
mr: भाषा
