Search by Page (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (37 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: new
nl: nieuw

en: Search
nl: Zoeken

en: default
nl: standaard

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Core
nl: Kern

en: Path
nl: Pad

en: results
nl: resultaten

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Paths
nl: Paden

en: User
nl: Gebruiker

en: Never
nl: Nooit

en: Role ID
nl: Rol-ID

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Users
nl: Gebruikers

en: access denied
nl: geen toegang

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Please enter some keywords.
nl: Geef enkele trefwoorden op.

en: Languages
nl: Talen

en: Environment
nl: Omgeving

en: 1 second
nl: 1 seconde

en: not found
nl: niet gevonden

en: Number of items to index per cron run
nl: Aantal items dat per cron-uitvoering wordt geïndexeerd

en: URL path
nl: URL-pad

en: Options:
nl: Opties:

en: Environment ID
nl: Omgeving ID

en: Default environment
nl: Standaardomgeving
