Search by Page (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (24 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: new
sq: i ri

en: Search
sq: Kërko

en: default
sq: e prezgjedhur

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Path
sq: Pozicioni

en: results
sq: rezultatet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Users
sq: Përdorues

en: access denied
sq: ndalohet hyrja

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Search results
sq: Rezultatet e kërkimit

en: Your search yielded no results
sq: Kërkimi juaj nuk dha asnjë rezultat

en: Please enter some keywords.
sq: Shkruaj ndonjë fjalëkyçe.

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Number of items to index per cron run
sq: Numri i elementëve për indeksim për çdo ekzekutim të cron
