Search by Page (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: new
uk: новий

en: Search
uk: Пошук

en: default
uk: замовчування

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Core
uk: Ядро

en: Path
uk: Шлях

en: results
uk: результати

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Search for
uk: Шукати за

en: Paths
uk: Шляхи

en: User
uk: Користувач

en: Never
uk: Ніколи

en: Role ID
uk: ID ролі

en: Nodes
uk: Матеріали

en: 1 day
uk: 1 день

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Users
uk: Користувачі

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Teasers
uk: Анонси

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Languages
uk: Мови

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Add environment
uk: Додати середовище

en: Environment
uk: Середовище

en: 1 second
uk: 1 секунда

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: Delete path
uk: Видалити контур

en: not found
uk: не знайдено

en: Number of items to index per cron run
uk: Кількість елементів, індексованих за один запуск крону

en: Primary key
uk: Первинний ключ

en: URL path
uk: URL адреса

en: Edit path
uk: Редагувати шлях

en: Options:
uk: Параметри:
