Search by Page (7.x-1.3) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: new
ast: nuevu

en: Search
ast: Guetar

en: default
ast: predefiníu

en: edit
ast: editar

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Core
ast: Motor

en: Path
ast: Camín

en: results
ast: Resultaos

en: User
ast: Usuariu

en: Never
ast: Nunca

en: Nodes
ast: Noyos

en: Users
ast: Usuarios

en: access denied
ast: accesu torgáu

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Languages
ast: Llingües
