Search by Page (7.x-1.3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: new
az: yeni

en: Search
az: Axtarış

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: edit
az: redaktə et

en: Core
az: Nüvə

en: Path
az: Yol

en: User
az: İstifadəçi

en: Never
az: Heç vaxt

en: Nodes
az: Materiallar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Languages
az: Dillər

en: Number of items to index per cron run
az: Cron qaçışı üzrə indeksləşdiriləcək elementlərin sayı
