Search by Page (7.x-1.3) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Pages
ja: ページ

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: new
ja: 新規

en: Search
ja: 検索

en: default
ja: デフォルト

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Core
ja: コア

en: Path
ja: パス

en: results
ja: 結果

en: Paths
ja: パス

en: User
ja: ユーザー

en: Never
ja: なし

en: Nodes
ja: ノード

en: 1 day
ja: 1日

en: Users
ja: ユーザー

en: access denied
ja: アクセス拒否

en: Attachments
ja: 添付

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Please enter some keywords.
ja: いくつかのキーワードを入力してください。

en: Languages
ja: 言語

en: 1 week
ja: 1週間

en: Fields to index
ja: インデックスされるフィールド

en: not found
ja: 見つかりません

en: Number of items to index per cron run
ja: cron実行ごとのインデックス付けアイテム数

en: URL path
ja: URLパス
