Search by Page (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: new
kk: жаңа

en: Search
kk: Іздестіру

en: default
kk: әдепкі

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Path
kk: Жол

en: results
kk: нәтижелер

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 year
kk: @count жыл

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: access denied
kk: рұқсат етілмеген

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Languages
kk: Тілдер

en: 1 week
kk: @count апта

en: Number of items to index per cron run
kk: Кронді әрбір қосқандағы индекстеу керек пунктілердің саны
