Search by Page (7.x-1.3) - en to nn translation catalogue (19 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Pages
nn: Sider

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: new
nn: ny

en: Search
nn: Søk

en: default
nn: standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Path
nn: Sti

en: results
nn: resultat

en: User
nn: Brukar

en: Never
nn: Aldri

en: Users
nn: Brukarar

en: access denied
nn: tilgang nekta

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Languages
nn: Språk
