Search by Page (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (33 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Pages
pl: Strony

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: new
pl: nowy

en: Search
pl: Szukaj

en: default
pl: domyślny

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Core
pl: Rdzeń

en: Path
pl: Ścieżka

en: results
pl: wyniki

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Paths
pl: Ścieżki

en: User
pl: Użytkownik

en: Never
pl: Nigdy

en: Nodes
pl: Węzły

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: 1 year
pl: 1 rok

en: Users
pl: Użytkownicy

en: access denied
pl: odmowa dostępu

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Please enter some keywords.
pl: Wprowadź proszę jakieś słowa kluczowe.

en: Languages
pl: Języki

en: Add environment
pl: Dodaj środowisko

en: 1 second
pl: 1 sekunda

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: not found
pl: nie znalezione

en: Number of items to index per cron run
pl: Liczba elementów do umieszczenia w indeksie podczas jednej rundy demona cron

en: URL path
pl: Ścieżka URL
