Search by Page (7.x-1.3) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: new
se: ođđa

en: Search
se: Oza

en: edit
se: rievdda

en: results
se: bohtosat

en: User
se: Geavaheaddji

en: Languages
se: Gielat
