Search by Page (7.x-1.4) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Pages
ar: الصفحات

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: new
ar: جديد

en: Search
ar: بحث

en: default
ar: المبدئي

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: edit
ar: تحرير

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Core
ar: النواة

en: Path
ar: المسار

en: results
ar: النتائج

en: Paths
ar: مسارات

en: User
ar: المستخدم

en: Never
ar: أبدا

en: Nodes
ar: العقد

en: Users
ar: المستخدمين

en: access denied
ar: الوصول مرفوض

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Please enter some keywords.
ar: من فضلك أدخل بعض الكلمات المفتاحية.

en: Languages
ar: اللغات

en: not found
ar: غير موجود

en: Number of items to index per cron run
ar: عدد العناصر التي ستتم فهرستها خلال كل عمل لمجدول الأعمال (كرون)

en: URL path
ar: مسار الرابط
