Search by Page (7.x-1.4) - en to cs translation catalogue (30 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: new
cs: novinka

en: Search
cs: Hledat

en: default
cs: výchozí

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Core
cs: Jádro

en: Path
cs: Cesta

en: results
cs: výsledky

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Never
cs: Nikdy

en: Nodes
cs: Uzly

en: 1 day
cs: 1 den

en: 1 year
cs: 1 rok

en: Users
cs: Uživatelé

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Teasers
cs: Upoutávky

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Languages
cs: Jazyky

en: not found
cs: nenalezeno

en: Number of items to index per cron run
cs: Počet položek, které se budou indexovat při jednom spuštění cronu.

en: URL path
cs: URL cesta
