Search by Page (7.x-1.4) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: delete
cy: dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: new
cy: newydd

en: Search
cy: Chwilio

en: default
cy: rhagosod

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: edit
cy: golygu

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: Core
cy: Craidd

en: Path
cy: Llwybr

en: results
cy: canlyniadau

en: Paths
cy: Llwybrau

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Never
cy: Byth

en: Users
cy: Defnyddwyr

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Please enter some keywords.
cy: Rhowch eiriau allweddol i mewn.

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Number of items to index per cron run
cy: Nifer o eitemau i fynegeio pob rhediad cron.
