Search by Page (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: new
fa: جدید

en: Search
fa: جستجو

en: default
fa: پیش‌فرض

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Core
fa: هسته

en: Path
fa: مسیر

en: results
fa: نتایج

en: 1 hour
fa: ۱ ساعت

en: Paths
fa: مسیرها

en: User
fa: کاربر

en: Never
fa: هیچوقت

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Users
fa: کاربران

en: access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Number of items to index per cron run
fa: تعداد آیتم‌هایی که در هر اجرای کرون فهرست می‌شوند

en: URL path
fa: مسیر نشانی
