Search by Page (7.x-1.4) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: new
ga: nua

en: Search
ga: Cuardaigh

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: 1 week
ga: seachtain amháin
