Search by Page (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (29 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: new
gl: novo

en: Search
gl: Buscar

en: default
gl: predeterminado

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: General settings
gl: Configuración xeral

en: Core
gl: Núcleo

en: Path
gl: Ruta

en: results
gl: resultados

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Never
gl: Nunca

en: Nodes
gl: Nodos

en: 1 day
gl: 1 día

en: Users
gl: Usuarios

en: access denied
gl: acceso denegado

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Please enter some keywords.
gl: Por favor, introduza algunhas palabras clave.

en: Languages
gl: Idiomas

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Number of items to index per cron run
gl: Número de elementos que se indexan cada vez que se executa cron

en: URL path
gl: Ruta URL
