Search by Page (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (29 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: new
he: חדש

en: Search
he: חיפוש

en: default
he: ברירת מחדל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Core
he: ליבה

en: Path
he: מיקום

en: results
he: תוצאות

en: 1 hour
he: שעה אחת

en: Search for
he: מה לחפש

en: User
he: משתמש

en: Never
he: אף פעם

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: 1 day
he: יום אחד

en: Users
he: חברי האתר

en: access denied
he: גישה נדחתה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Please enter some keywords.
he: יש להכניס מילת מפתח אחת או יותר לחיפוש.

en: Languages
he: שפות

en: 1 second
he: שניה אחת

en: 1 week
he: שבוע אחד

en: Number of items to index per cron run
he: פריטים לאינדוקס בכל הפעלת cron
