Search by Page (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: new
hi: नवीन

en: Search
hi: खोज

en: default
hi: तयशुदा

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: edit
hi: संपादन करें

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Core
hi: कोर

en: Path
hi: मार्ग

en: results
hi: परिणाम

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: Nodes
hi: नोड्स

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 year
hi: १ वर्ष

en: Users
hi: प्रयोक्ता

en: access denied
hi: ऐक्सेस डिनाइड

en: Attachments
hi: संलग्नी

en: Please enter some keywords.
hi: कृपया कुछ खोजशब्द दर्ज करें।

en: Languages
hi: भाषायें

en: 1 second
hi: 1 सेकंड

en: 1 week
hi: १ सप्ताह
