Search by Page (7.x-1.4) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: new
my: အသစ်

en: Search
my: ရှာရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: General settings
my: အထွေထွေ အထိန်းအချုပ်များ

en: Core
my: အူကြောင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Please enter some keywords.
my: ကျေးဇူးပြု၍ သော့ချက်စကားလုံးများကို ရေးသွင်းပါ

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
