Search by Page (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (21 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Pages
te: పేజీలు

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: new
te: కొత్త

en: Search
te: వెతుకు

en: default
te: అప్రమేయం

en: edit
te: మార్చు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: results
te: ఫలితాలు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: User
te: వాడుకరి

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: Users
te: వాడుకరులు

en: access denied
te: అనుమతి నిరాకరణ

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Languages
te: భాషలు

en: 1 week
te: 1 వారం
