Search by Page (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Pages
ug: بەت

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Please enter some keywords.
ug: ھالقىلىق سۆزنى كىرگۈزۈڭ

en: Languages
ug: تىل

en: 1 week
ug: ھەپتە 1

en: Number of items to index per cron run
ug: ھەر قېتىم cron نى ئىجرا قىلغاندا ئېندىكىس قىلىنىدىغان مەزمۇن سانى
