Search by Page (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Pages
am: ገፆች

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Search
am: ፈልግ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: edit
am: አስተካክል

en: Path
am: ዱካ

en: 1 hour
am: 1 ሰዓት

en: User
am: ተጠቃሚ

en: 1 day
am: 1 ቀን

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: 1 week
am: 1 ሳምንት
