Search by Page (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (31 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Pages
be: Старонкі

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: new
be: новае

en: Search
be: Пошук

en: default
be: прадвызначана

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Core
be: Ядро

en: Path
be: Сцежка

en: results
be: вынікі

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Search for
be: Пошук

en: Paths
be: Шляхі

en: User
be: Карыстальнік

en: Never
be: Ніколі

en: Nodes
be: Матэрыялы

en: 1 day
be: 1 дзень

en: 1 year
be: 1 год

en: Users
be: Карыстальнікі

en: access denied
be: дасяг забаронены

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Please enter some keywords.
be: Калі ласка, увядзіце ключавыя словы.

en: Languages
be: Мовы

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Number of items to index per cron run
be: Колькасць элементаў для індэксавання кожнага запуску крона

en: URL path
be: Маршрут URL
