Search by Page (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Pages
da: Sider

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: new
da: ny

en: Search
da: Søg

en: default
da: standard

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: Core
da: Kerne

en: Path
da: Sti

en: results
da: resultater

en: 1 hour
da: 1 time

en: Search for
da: Søg efter

en: Paths
da: Stier

en: User
da: Bruger

en: Never
da: Aldrig

en: Nodes
da: Indhold

en: 1 day
da: 1 dag

en: Users
da: Brugere

en: access denied
da: adgang nægtet

en: Attachments
da: Bilag

en: Teasers
da: Smagsprøver

en: Please enter some keywords.
da: Indtast venligst nogle søgeord.

en: Languages
da: Sprog

en: 1 second
da: 1 sekund

en: 1 week
da: 1 uge

en: not found
da: ikke fundet

en: Number of items to index per cron run
da: Antal elementer der indekseres hver gang cron køres

en: URL path
da: URL-sti

en: Add new search environment
da: Tilføj nyt søgemiljø
