Search by Page (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Pages
el: Σελίδες

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: new
el: νέο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: default
el: προεπιλογή

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Core
el: Πυρήνας

en: Path
el: Διαδρομή

en: results
el: αποτελέσματα

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Paths
el: Διαδρομές

en: User
el: Χρήστης

en: Never
el: Ποτέ

en: Nodes
el: Κόμβοι

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Users
el: Χρήστες

en: access denied
el: δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Please enter some keywords.
el: Πληκτρολογήστε κάποιες λέξεις-κλειδιά.

en: Languages
el: Γλώσσες

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Number of items to index per cron run
el: Αριθμός των αντικειμένων που θα εισάγονται περιοδικά στο ευρετήριο (με βάση το cron).

en: URL path
el: Διαδρομή URL
