Search by Page (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (20 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: new
gu: નવું

en: Search
gu: શોધ

en: default
gu: મૂળભૂત

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Path
gu: પાથ

en: results
gu: પરિણામો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 year
gu: ૧ વર્ષ

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: access denied
gu: પરવાનગી નકારાઈ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ
