Search by Page (7.x-1.5) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: new
ku: نوێ

en: Search
ku: گەڕان

en: default
ku: بنەڕەتی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Core
ku: ناوکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Nodes
ku: گرێیەکان

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: access denied
ku: بینین قەدەغەکراوە

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Please enter some keywords.
ku: تکایه‌ هه‌ندێک وشه‌ بنووسه‌.

en: Languages
ku: زمانەکان
