Search by Page (7.x-1.5) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: new
mg: vaovao

en: Search
mg: Karoka

en: 1 hour
mg: 1 ora

en: User
mg: Mpampiasa

en: access denied
mg: Tsy azo hidirana
