Search by Page (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: new
ps: نوی

en: Search
ps: لټون

en: default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: User
ps: غړی

en: Never
ps: هيڅکله

en: Users
ps: غړي
