Search by Page (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: new
sk: nové

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: default
sk: predvolené

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Core
sk: Jadro

en: Path
sk: Cesta

en: results
sk: výsledky

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Nodes
sk: Uzly

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Users
sk: Používatelia

en: access denied
sk: prístup odmietnutý

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Teasers
sk: Upútavky

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Languages
sk: Jazyky

en: Environment
sk: Prostredie

en: 1 second
sk: 1 sekunda

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: Number of items to index per cron run
sk: Počet položiek, ktoré sa budú indexovať pri jednom spustení cronu.

en: URL path
sk: URL cesta
