Search by Page (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (33 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Pages
vi: Trang

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: delete
vi: xoá

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: new
vi: mới

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: default
vi: mặc định

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Core
vi: Nhân

en: Path
vi: Đường dẫn

en: results
vi: kết quả

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Search for
vi: Tìm kiếm

en: Paths
vi: Đường dẫn

en: User
vi: Người dùng

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Nodes
vi: Các node

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 1 year
vi: 1 năm

en: Users
vi: Người dùng

en: access denied
vi: truy cập bị từ chối

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Please enter some keywords.
vi: Vui lòng nhập một vài từ khóa.

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Environment
vi: Môi trường

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: Number of items to index per cron run
vi: Số lượng đối tượng để lập chỉ mục trong mỗi lần thực hiện cron

en: URL path
vi: Đường dẫn URL

en: Options:
vi: Tùy chọn
