Search by Page (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: new
af: nuut

en: Search
af: Soek

en: default
af: verstek

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: 1 hour
af: 1 uur

en: User
af: Gebruiker

en: Never
af: Nooit

en: Users
af: Gebruikers

en: access denied
af: toegang geweier

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Languages
af: Tale
