Search by Page (7.x-1.6) - en to dz translation catalogue (17 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: new
dz: གསརཔ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།
