Search by Page (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: new
et: uus

en: Search
et: Otsing

en: default
et: vaikimisi

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Core
et: Tuum

en: Path
et: Tee

en: results
et: tulemust

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Paths
et: Asukohad

en: User
et: Kasutaja

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Nodes
et: Postitused

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 year
et: 1 aasta

en: Users
et: Kasutajad

en: access denied
et: ligipääs keelatud

en: Attachments
et: Manused

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Languages
et: Keeled

en: Environment
et: Keskkond

en: 1 week
et: 1 nädal

en: Number of items to index per cron run
et: Indekseeritavate elementide arv <i>Cron</i>'i hooldustöö kohta

en: URL path
et: URL teekond
