Search by Page (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (38 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: new
hu: új

en: Search
hu: Keresés

en: default
hu: alapértelmezés

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Path
hu: Útvonal

en: results
hu: eredmények

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Search for
hu: Keresés

en: Paths
hu: Útvonalak

en: User
hu: Felhasználó

en: Never
hu: Soha

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Users
hu: Felhasználók

en: access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Teasers
hu: Bevezetők

en: Please enter some keywords.
hu: Meg kell adni kulcsszavakat.

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Snippet
hu: Részlet

en: Add environment
hu: Környezet hozzáadása

en: Environment
hu: Környezet

en: 1 second
hu: 1 másodperc

en: 1 week
hu: 1 hét

en: not found
hu: nem található

en: Number of items to index per cron run
hu: Időzítő (cron) futásonként indexelt tartalmak száma

en: URL path
hu: Webcímútvonal

en: site offline
hu: karbantartási üzemmód
