Search by Page (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Pages
ka: გვერდები

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: new
ka: ახალი

en: Search
ka: ძიება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Path
ka: გზა

en: results
ka: შედეგები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Never
ka: არასდროს

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Languages
ka: ენები
