Search by Page (7.x-1.6) - en to tr translation catalogue (32 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: new
tr: yeni

en: Search
tr: Ara

en: default
tr: öntanımlı

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: edit
tr: düzenle

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Core
tr: Çekirdek

en: Path
tr: Yol

en: results
tr: sonuçlar

en: 1 hour
tr: @count saat

en: Paths
tr: Yollar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Never
tr: Asla

en: Nodes
tr: Düğümler

en: 1 day
tr: @count gün

en: 1 year
tr: @count yıl

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: access denied
tr: erişim engellendi

en: Attachments
tr: Ekler

en: Please enter some keywords.
tr: Lütfen birkaç anahtar kelime girin.

en: Languages
tr: Diller

en: 1 second
tr: 1 saniye

en: 1 week
tr: @count hafta

en: not found
tr: bulunamadı

en: Number of items to index per cron run
tr: Her dönemsel görevde dizinlenecek maddelerin sayısı

en: URL path
tr: URL yolu
