Search by Page (7.x-1.6) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: new
ur: جدید

en: Search
ur: تلاش

en: default
ur: ڈیفالٹ

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Core
ur: کور

en: Path
ur: پاتھ

en: User
ur: صارف

en: Languages
ur: زبانیں
