Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Search
da: Søg

en: Types
da: Typer

en: Default
da: Standard

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Advanced search
da: Avanceret søgning

en: Advanced
da: Avanceret

en: Basic
da: Grundlæggende

en: Hidden
da: Skjult

en: Languages
da: Sprog

en: Enter your keywords
da: Indtast søgeord

en: Containing any of the words
da: Indeholdende et af ordene

en: Containing the phrase
da: Indeholder sætningen

en: Containing none of the words
da: Indeholder ingen af ordene

en: Only of the type(s)
da: Kun af typen

en: Below
da: Under

en: label
da: etiket

en: Use search
da: Brug søgning

en: Use advanced search
da: Brug avanceret søgning
