Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Search
jv: Goléki

en: Types
jv: Tipe

en: Default
jv: Gawan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: Advanced
jv: Mahir

en: Basic
jv: Dasar

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Enter your keywords
jv: Ketiknā tembung kunci

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: Use search
jv: Gunaknā panggolèkan

en: Use advanced search
jv: Gunaknā panggolèkan mahir
