Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Advanced search
km: ការ​ស្វែងរក​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Languages
km: ភាសា

en: Enter your keywords
km: បញ្ចូល​ពាក្យ​គន្លឹះ​របស់​អ្នក

en: Containing any of the words
km: ដែល​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Containing the phrase
km: ដែល​មាន​ឃ្លា

en: Containing none of the words
km: ដែល​មិន​មាន​ពាក្យ​ណាមួយ

en: Only of the type(s)
km: តែ​ជា​របស់​ប្រភេទ

en: Use search
km: ប្រើ​ការ​ស្វែង​រក

en: Use advanced search
km: ប្រើ​ការស្វែង​រក​កម្រិត​ខ្ពស់
