Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Search
mn: Хайх

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Default
mn: Анхны утга

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Enter your keywords
mn: Түлхүүр үгсээ оруулаарай

en: Use advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлтыг ашиглаарай
