Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Search
pt: Pesquisar

en: Types
pt: Tipos

en: Default
pt: Por defeito

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Advanced search
pt: Pesquisa avançada

en: Advanced
pt: Avançado

en: Basic
pt: Básico

en: Hidden
pt: Oculto

en: Languages
pt: Idiomas

en: Enter your keywords
pt: Introduza as suas palavras chave

en: Containing any of the words
pt: Contendo qualquer uma das palavras

en: Containing the phrase
pt: Contendo a frase

en: Containing none of the words
pt: Contendo nenhuma das palavras

en: Only of the type(s)
pt: Apenas do(s) tipo(s)

en: label
pt: etiqueta

en: Use search
pt: Usar pesquisa

en: Use advanced search
pt: Usar pesquisa avançada
