Search configuration (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Search
ur: تلاش

en: Types
ur: اقسام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Languages
ur: زبانیں
